Detay Elemanları

Bina görünüşünüzü tamamen değiştirecek ve pencere kenarlarınıza dekoratif sütunlarla süslemek isteyenler için üretilmiştir. Detay elemanları ana başlık altında pencere sövesi, pencere denizliği ve pencere pervaz kısımlarını dekoratif unsurlarla kapatmak hem binanızı hem de göz zevkinize hitap etmektedir. Detay elemanları taş ve tuğla kaplama yapılan alanlarda kullanılmaktadır. Bu sebeple kültür taşı ve kültür tuğlası uygulama yapılan cephelerde pencere kenar süslemesi olarak tercih edilmektedir.

PENCERE SÖVESİ

Kültür taşı ve kültür tuğlası kaplama yapılan cepheler için gri ve bej renklerinde üretimi yapılmaktadır. 12,5 x 50 cm boyutlarında olup, pencere sövesi kalınlığı ortalama 5 cm dir. Adet ağırlığı olarak 50 cm lik söve 5 kg gelmektedir.

PENCERE DENİZLİK

Dekoratif taş ve dekoratif tuğla kaplama yapılan cepheler için gri ve bej renklerinde üretimi yapılmaktadır. 12,5 x 50 cm boyutlarında olup, pencere denizlik kalınlığı ortalama 5 cm dir. Adet ağırlığı olarak 50 cm'lik denizlik 5 kg gelmektedir.

DETAY ELEMANLARI

Dekoratif taş ve dekoratif tuğla kaplama yapılan cepheler için gri ve bej renklerinde üretimi yapılmaktadır. Priz kutusu, Kilit taşı ve yassı profil olarak adlandırılmaktadır.

Dış cephe pencere kenarlıkları

Dış cephe kaplamalarının vazgeçilmez dekoru pencere detay elemanları sizler için üretilmiştir. Dış cephelerinize roma mimarisine uygun, yaşam alanlarınızı renklendirecek olan bu ürün ile ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçiniz.
Dış cephenizde taş kaplama mı yapmak istiyorsunuz? Taş kaplamanın yanı sıra sıra dışı fikirlerle sizlere hizmet vermekteyiz. Bizimle irtibata geçerek dekoratif fikirler verebiliriz.
WhatsApp
💬 Merhaba
Merhaba
Call Now Button