DOĞAL TUĞLA

Şahtaş Tuğla %100 El Yapımı ve Doğal Tuğla; 34 farklı renk ve doku ile kilin 1200°C‘de pişirilmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. İçerisinde pigment, renklendirici, çimento, katkı maddesi vb. bulunmamaktadır. Ürünlerimiz el yapımıdır, bu nedenle desenler birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. Tüm mimari ve restorasyon projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekânlarınız da dekoratif kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Doğal tuğla ; tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Fitness salonu, Kuaför, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. El Yapımı Kaplama Tuğla dokuları, Doğal tuğla ile ilgili bizi arayınız…
Ürün renk ve uygulama örnekleri için tıklayınız.

Doğal Tuğla

Doğal tuğla doku ve modelleri için tıklayınız...

Doğal Tuğla

Doğal Tuğla Dokuları ve Renkleri

Doğal tuğla eski çağlardan itibaren yapının temel taşıyıcı malzemesi olmuştur. Ana ham maddesi toprak ve kil olan doğal tuğla eski ilkel yöntemlerle dökülmektedir. Kullanım ömürlülüğü açısından dekoratif tuğlalara kıyasla uzun ömürlü ve içeriğinde kimyasal madde boya bulunmamaktadır. Kullanım ömrü 50 yıl garantili olarak sertifikalanmıştır. Doğal tuğla ve doğal tuğla kaplama fiyatları ile ilgili iletişime geçiniz.

Eski tuğla ile ofis ve işletmelerde farklılaşmak

Günümüzde artan rekabet ve çalışma hayatının yoğunluğu, sıkıcılığı, ofis ortamlarının sıkışmış ve insanın üzerine gelen yapısı birçok kurumsal firmayı farklı ortamlarda çalışma zorunluluğuna itmiştir. İş yerlerinde farklı bir ortam yaratmak duvarlarınızda Doğal tuğla uygulaması ile kolay aynı zamanda eşsiz bir ortam yaratacaktır. Böylelikle dışarının gürültülü ve sıkıcı havasından kurtulup yarattığınız ortamda çalışmaktan daha çok keyif alacaksınız.

Daha farklı düşünecek olursak eğer, iş yerinizde oluşturacağınız doğal tuğla uygulaması ile farklı bir ortam yaratarak misafirlerinizi ağırlayabilir toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. Yarattığınız ortamın keyifli ve doğal bir yapıda olması misafirlerinizi de etkileyecektir.

Günümüzde insanların yemek yerken ya da bir şeyler içerken keyifli vakit geçirebileceği birçok seçenek bulunmaktadır. Doğal tuğla sahip olduğunuz işletmedeki duvarlarınız mekânınıza şık bir görsel kazandırmak için kullanabileceğiniz en etkili unsurlardır.

İşletmenizdeki duvarlarınızda doğal tuğla uygulaması ile bambaşka bir ortama sahip olup müşterilerinize cazip ve keyifli bir ortam sunacaksınız. Şehrin sıkıcı betonarme yapısından kaçmak ve ferah bir ortamda vakit geçirmek isteyenlerin tercih etme nedeni olacaksınız.

Arkhestone, hayalini kurduğunuz istediğiniz görünümü yaratmak için sizlere birçok seçenek sunar. Birbirinden özel tuğla doku ve modellerimizle duvarlarınızda farklı bir ambiyans yaratmak için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Eski tuğlanın asi, özgün ve doğal görünümü ile duvarlarınızda farklı bir etki yaratın. Ağırlık, drama ve özgünlüğü ekleyen bir stil oluşturun. Arkhestone satış mağazamızdan klasik veya modern restoranlar veya otel lobilerine, yaşam alanınızda birçok alanda kullanabileceğiniz model mevcuttur.

Şahtaş tuğla fiyatları için Ataşehir showroom mağazamızı ziyaret edebiir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arkhestone olarak İstanbul’un her noktasında hizmet vermekle birlikte, birbirinde farklı tuğla modellerini sizlere sunmakta ve zarifliği yaşamanızı oldukça doğal bir şekilde yaşatmaktadır. Doğal Tuğla fiyatları ile uygulama konusunda bizimle iletişime geçiniz.

Doğal tuğla fiyatları kullanılan toprak ve kil renklerine

Doğal Tuğla Modelleri

Doğal tuğla 101-Red, Doğal tuğla 102-Orange, Doğal tuğla 201-Weathered, Doğal tuğla 202-Light Reclamation, Doğal tuğla 203-Dark Reclamation, Doğal tuğla 301-White Grey, Doğal tuğla 302-White Red, Doğal tuğla 303-White Brown, Doğal tuğla 304-White Black, Doğal tuğla 305-Grey, Doğal tuğla 306-Weathered Grey, Doğal tuğla 307- Classic Grey, Doğal tuğla 308-White Orange, Doğal tuğla 309-Scarlet, Doğal tuğla 310-Like Mix, Doğal tuğla 311-Pure White, Doğal tuğla 312-Majestic Dark, Doğal tuğla 313-Majestic Red, Doğal tuğla 314-Linear Blue, Doğal tuğla 315-Aegean, Doğal tuğla 316-Morris, Doğal tuğla 401-Buff, Doğal tuğla 402-Yellow Buff, Doğal tuğla 403-Winsorn, Doğal tuğla 404-Old Richmond, Doğal tuğla 405-Westminster, Doğal tuğla 406-Weathered Buff, Doğal tuğla 407-Weathered Yellow Buff, Doğal tuğla 408-Weathered Winsorn, Doğal tuğla 409-Curyouss, Doğal tuğla 410-Old Buff, Doğal tuğla 411-Light Curyouss, Doğal tuğla TA001, Doğal tuğla TA002 olarak adlandırılmaktadır.

Avrupa Yakası

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,

Anadolu Yakası

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Arkhestone Duvar Kaplamaları

0216 3 244 244
Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp
💬 Merhaba
Merhaba
Call Now Button