Doğal Taş Duvar Kaplama


Doğal taş duvar kaplama olarak; Doğada bulunan farklı ebatlardaki taşlar toplanarak, belli başlı kalıp alma sistemleriyle iç ve dış cephe kaplamalarında kullanılmak üzere üretilen yapı malzemesidir. İçeriğinde kansorejen madde yoktur. Fiberglass panel kaplama ürünler gibi çeşitli kimyasal ürünler barındırmaz. Koku yapmaz ve yanmaz, alev almaz. Ürünlerimiz kutular halinde ( 0,9-1,2- 1,5 m2'lik ) satışı gerçekleşmektedir. Her dokunun köşe taşı mevcuttur. Hammaddesi çimento, pomza ve boya pigmentleridir. Doğal taş duvar kaplama dış cephe kaplamalarının vazgeçilmez dekoratif ürünüdür.

Doğal Taş Duvar Kaplama Modelleri

Doğal taş duvar kaplama modelleri için tıklayınız.
Dogal-Tas-Duvar-MONTUNO
Dogal-Tas-Duvar-CORTE
Dogal-Tas-Duvar-PIZARRA
Dogal-Tas-Duvar-AGRILLA
Dogal-Tas-Duvar-AMORFO
Dogal-Tas-Duvar-ROCA
Dogal-Tas-Duvar-PUEBLO
Dogal-Tas-Duvar-VALLE
Dogal-Tas-Duvar-RIO

UYGULAMA GALERİSİ

 
 

Doğal Taş Duvar Kaplama Nerelerde Kullanılır


Doğal taş duvar kaplama nerelerde kullanılır, avantajları nedir? Doğal taş duvar kaplama içi ve dış cephe kaplamalarında dekoratif amaçlı olarak kullanıldığı gibi ısı yalıtım özelliği de yapılara kattığı değer kadar önemlidir. Ev dekorasyonunda Tv ünitesi arkasında, mutfak ve koridor duvar dekorasyonunda, şömine arkası duvar kaplamalarında kullanılmaktadır. Genellikle villa dış cephesinde kullanılmak üzere tercih edilmekte olsa da iç mekan tasarımlarınıza ayrı bir hava katmaktadır. Villa cephe kaplamalarında doğal taş duvar kaplama olarak kullanılan bu yapı malzemesi dekoratif taş olarak da adlandırılmaktadır. Villa cephelerinde 1. kat seviyeleri ya da su basman olarak adlandırdığımız alanlarda doğal taş duvar kaplama kullanılır. Bir villanın dış cephesine yapmış olduğunuz doğal taş duvar kaplama ile yapınıza hem farklı bir görünüm hem de yalıtım sağlayabilirsiniz. Doğal taş duvar kaplama üretim aşamasında iken içerisine katılan hammadde olarak kullanılan pomza ürünü hem hafif olmasını sağlar hem de cephenize yalıtım yapmış olursunuz. Çoğu zaman sosyal ortamlarda da karşımıza çıkmakta olan doğal taş duvar kaplama ürünlerine örnek verecek olursak Chakra mağazaları en önde olan zincir mağazalarındandır. Avm, Spor salonları, Güzellik merkezleri, Cafe, Restoran zincirleri duvar kaplaması olarak doğal taş duvar kaplamalarını tercih etmektedir.

Doğal Taş Duvar Kaplama Fiyatları


Doğal taş duvar kaplama fiyatları? Dekoratif duvar kaplama modeline, rengine ve boyutuna göre farklılık gösterebilir ancak kendi aralarında da fiyat farklılıkları vardır. Fiber panel kaplama ve Doğaltaş patlatma olarak bilinen ürünlerden hem daha gösterişlidir, hem de daha ekonomiktir. Koku yapmaz, insan sağlığına zarar verecek maddeler içermemektedir. Tamamen doğal ürünler kullanılarak el yapımı olarak üretimi gerçekleşmektedir. Dekoratif taş fiyat skalası ortalama olarak 350 TL ile 550 TL arasında değişmektedir. Metrajınıza ve uygulama yapılacak alanınıza göre de doğal taş duvar kaplama fiyatları değişmektedir. Her üründe olduğu gibi doğal taş duvar kaplama ürünlerinde de metraj fiyat farkını ortaya çıkartmaktadır.
Doğal taş duvar kaplama fiyatları düz ve köşe olarak satılmakta olup, yapacağınız alanınızı iyi keşif ile mertaj almanız gerekmektedir. Ortalama olarak her 3 m uzunluğundaki köşe taşları ortalama 1 m2 lik alan kaplamaktadır. Doğal taş duvar kaplama düz metraj hesabı yapılırken bu kullanmayı planladığınız köşe taşlarını m2 üzerinden düşmeniz gerekmektedir. Doğal taş duvar kaplama vereceğiniz siparişlerinize ortalama %10 fire payı da eklenilmesi gereken bir unsurdur.
Proje bazlı ya da palet bazlı doğal taş duvar kaplama fiyatları ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun, en hızlı ve en ekonomik çözümlerle doğal taş duvar kaplama fiyat teklifi verebiliriz. '' Artpietra Kültür taşları'' İstanbul Depo stok bilgisi almadan inşaai işlemlerinize başlamayınız.

Doğal Taş Duvar Kaplama Modelleri


Doğal taş duvar kaplama modelleri doğada bulunan farklı yapılardaki taşlar seçilir. Farklı kalıp alma yöntemleri ile birebir doğal taş görünümüne kavuşur. İç ve dış cephelerinizde kullandığınız doğal taş duvar kaplama modelleri birbirini tekrar etmez. Doğal taş duvar kaplama modelleri uygulama yapılırken ustalarımız farklı kutulardan seçim yapar ve dağılımı daha amorf bir şekle somaya çalışır.
Proje bazlı metrajlı işleriniz için doğal taş duvar kaplama modelleri için kalıp çıkartılabilir. Kalıp maliyeti ve çıkarılan doğal taş duvar kaplama kalıbının piyasa argesi yapıldıktan sonra seri üretimle projenize en hızlı cevabı vermeye çalışırız. Aylık 60000-70000 m2 üretim kapasitesiyle çalışmakta olduğumuz fabrikamızda üretim ve imalat konusunda en hızlı ve en ekonomik çözümler üretebiliriz.
Doğal Taş Duvar Kaplama Modelleri
WhatsApp
💬 Merhaba
Merhaba
Call Now Button