ArtPietra Thin Brick Kültür Tuğlası

DEKORATİF KÜLTÜR TUĞLASI – DEKORATİF DOĞAL TUĞLA VE ÇEŞİTLERİ

ArtPietra Thin Brick Kültür Tuğlası

ArtPietra Thin Brick Kültür Tuğlası beton esaslı bir ürün olup, içeriğinde çimento ve kum barındırmaktadır. Farklı renk pigmentleri kullanılarak renklendirilen kültür tuğlası kaplama malzemesi dilediğiniz mekanlarda kullanılabilir. Orijinal eski tuğlalardan kalıplar alınarak elde edilen bu yapı malzemesi iç mimar ve mimari tasarımlarda sıklıkla kullanılmaktadır. ArtPietra Thin Brick Kültür Tuğlası 6 farklı renk ve doku ile üretilmektedir.

Ürün renk ve uygulama örnekleri için tıklayınız…

 

ArtPietra Thin Brick Kültür Tuğlası

ArtPietra Thin Brick Kültür Tuğlası duvar kaplamaları sorunsuz çözümler üretir. Farklı tuğla türleri, farklı ebat ve renkler vardır. Son yıllarda mimari projelerde en çok tercih edilen kültür tuğlası kaplama malzemesi dekoratif taş ve dekoratif tuğla oldu. Genellikle tuğlayı duvardaki yapıyla ilişkilendiririz. Dekoratif tuğlalar aynı zamanda duvar kaplaması olarak ya da orijinal iskeleti sergilemek için tarihi binaların yenilenmesinde de kullanılabilir. Antik çağlarda yoğun olarak kullanılmış olan tuğla izlerini hala günümüzde görmemiz mümkün. Gördüğümüzde hayret ve hayranlık o yapıtlara bakıyor ve eskiler ne güzel ne sağlam yapmış diye içimizden geçiyoruz dur. Her şeyin en güzelinin doğal olanı makbul bu taş, tuğla bile olsa. ArtPietra Thin Brick Kültür Tuğlası ürünleri gerçeği aratmayacak kadar orijinaldır. Etkileyici görüntüsüyle sizleri mest edecek ve sıcaklığıyla ruhunuzu ısıtacaktır. Dekoratif tuğla kaplama da Türkiye’nin en çok tercih edilen dekoratif tuğla modeli olan kültür tuğlası doğal kaplama olarak tüm mekânlarda kullanılmaktadır. Betonarme yapılardan sıkılan kişiler için ideal bir dekorasyon malzemesi olan kültür tuğlası fiyatları düz kaplama m2 ve köşe kaplama metre tul olarak fiyatlandırılmaktadır. ”Kültür tuğlası fiyatları” ve ”Kültür tuğlası uygulama” hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 

ArtPietra Thin Brick Kültür Tuğlası

Köşeli ve düz yapısıyla ortama sıcaklık katan ArtPietra Thin Brick Kültür TuğlasıThin Brick TB-1211 Blanco, Thin Brick TB-1227 Arena, Thin Brick TB-1246 Rojo, Thin Brick TB-1253 Marron, Thin Brick TB-1263 Gris, Thin Brick TB-1278 Antracita ” siyah tuğla, beyaz tuğla, kırmızı tuğla,kahverengi tuğla, gri tuğla renkleri ile ArtPietra Thin Brick Kültür Tuğlası Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Kuaför, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Sizde yaşam alanlarınıza bir yenilik sıcaklık katmak isterseniz ArtPietra Thin Brick Kültür Tuğlası ile ilgili bizi arayınız…

İletişim Bilgileri

0216 3 244 244

@Arkhestone

 

WhatsApp
💬 Merhaba
Merhaba
Call Now Button